Ana sayfa

Xinxiang Qixing Welding Material Co., Ltd fabrika üretim hattı

Sertifika
Çin Xinxiang Qixing Welding Material Co., Ltd Sertifikalar
Çin Xinxiang Qixing Welding Material Co., Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Lehim çubuklarınız mükemmel, müşterim çok hoşuna gidiyor.İyi kaliteli ürünler tedarik etmek için yardımınız için teşekkürler.

—— Oentoro

Merhaba, firmamız sizin gibi phos bakır lehimleme alaşım çok. Akışkanlığı çok iyi. Bakır borumuz sadece kaynak yapıldıktan sonra deforme olmaz, aynı zamanda iyi bir kaynak mukavemetine sahiptir .. Burada arkadaşlarıma önereceğim

—— Simon

Sevgili dostlar, hizmetiniz çok zamanında ve düşünceli, gelecekte işbirliğini sürdürmeyi diliyoruz

—— Boyle

Her zaman uygun tedarikçiler arıyoruz, bizim için özel boyutlu kaynak halkalarını özelleştirmek için teşekkür ederiz, çok teşekkür ederim

—— Paul

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Xinxiang Qixing Kaynak Malzeme Co, Ltd Çin ortasında, fabrika alanı 30,000 metrekare, fazla 9,000 metrekare atölye dahil.

  1. Şirket yüksek saflıkta katot bakır (bakır içeriği% 99.99), 1 # gümüş ve yüksek kaliteli Phos-Bakır alaşımı benimser, hammaddeden kirlilik içeriğini azaltır.

  3. şirket içeriği eşitliğini sağlamak için orta frekans erime yatay döküm hattı ve elektromanyetik karıştırma benimser, oksit azaltmak.

  4. Biz bu ekipman 21 takım var. Bizim düzleştirme değirmen günlük üretim 800-900kgs ulaşabilirsiniz, bu Patent ürün geliştirdi ve Qixing ve Çin Okyanus Üniversitesi tarafından yapılan. Ve biz 315-800 ton üniforma ekstruder, üniforma ekstrüzyon hızı, ürün plastisitesini artırır.

  6. biz 190 takım halka yapma makinesi, ve günlük çıkış fazla 9,000 kg.

 • OEM / ODM

  Xinxiang Qixing Kaynak Malzeme Co, Ltd ünlü Çinli profesyonel şirket, hangi araştırma geliştirme ve satış lehimleme malzemeleri uzmanlaşmış, biz esas olarak üretmek "Qixing" marka bakır tabanlı, gümüş tabanlı, alüminyum bazlı lehim ve lehim malzemeleri, akı ve diğer ilgili ürünler. şimdi bizim üretim kapasitesi lehim için 450 ton / ay çubuk, ve Phos-Bakır alaşımları, yani yaklaşık 220 ton / ay. Alanımızda şimdi Çin'de 1 numarayız. Biz her zaman söz "en iyi kalite, en iyi hizmeti"! Yapmak için çalışıyoruz "QIXING" marka lehimleme malzemeler çin'de ve tüm dünyada en memnuniyetle ürünler olmak!

  Başka marka lisanslarınız varsa, işleme hizmetleri de sağlıyoruz , Şimdi ürünlerimiz zaten soğutma, buzdolapları, klima, havacılık, nükleer güç sistemi, elektrikli ev aletleri, delme ve kazı ve mücevher vb.

  Biz Midea Grubu ve Gree Elektrikli Ev Aletleri, Danfoss, Panasonic, LG, Samsung, vb gibi birçok ünlü şirket ile işbirliği Ayrıca Orta Doğu, Güneydoğu Asya, Avrupa, Amerika ve diğer bölgelerde ve ülkelere ihracat. Ve ürünlerin hepsi müşteriler tarafından iyi karşılandı.

 • Ar-Ge
  Xinxiang Qixing Kaynak Malzemeleri Co ltd üreten ve satan profesyonel bir şirket kaynak malzemeleri. Biz kendi Ar-Ge ekibi, mevcut bitki 5.000 metrekare bir alanı kaplamaktadır, fiftheen kalite kontrol personeli ve fiftheen Ar-Ge personeli ile.

  1: Güçlü ve güçlü teknik destek:
  Çin Kaynak Derneği'nin bir üyesi olarak ve Tsinghua Üniversitesi Kaynak Bölümü'ne güvenen şirket, lehimleme malzemelerinin geliştirilmesi ve üretimine odaklanmaya devam ediyor ve dünyanın en iyi kaynak malzemesi markasını yaratmaya kararlıdır.
  2: Şirket mükemmel bir kalite yönetim sistemine sahiptir. Şirket kalite yönetim sistemi belgelendirme geçti ve mükemmel bir kalite yönetim sistemi garantisi vardır.

  Laboratuar ekipmanlarımız

  Ürünlerimizin kalitesini kesinlikle garanti etmek için 11 üretim sürecimiz var.Şirketimizin amacı “müşteriler için yüksek kaliteli ürünler yapmak , çalışanlar için değer yaratmak , toplum için zenginlik sağlamak!”

İletişim bilgileri
Xinxiang Qixing Welding Material Co., Ltd

İlgili kişi: Miss. Ann

Tel: +86 18738361167

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)